Rotary shaft seal OAS-105X130X12-FPM
Part number : OAS-105X130X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-105X130X12-FPM  has an inner diameter of 105 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.