Rotary shaft seal OAS-100X130X12-NBR
Part number : OAS-100X130X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-100X130X12-NBR  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.