Rotary shaft seal OA-95X120X13-NBR
Part number : OA-95X120X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-95X120X13-NBR  has an inner diameter of 95 mm, an outer diameter of 120 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.