Rotary shaft seal OA-85X105X8-NBR
Part number : OA-85X105X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-85X105X8-NBR  has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 105 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.