Rotary shaft seal OA-49X68X12-NBR
Part number : OA-49X68X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-49X68X12-NBR  has an inner diameter of 49 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.