Rotary shaft seal OA-45X68X8-NBR
Part number : OA-45X68X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-45X68X8-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.