Rotary shaft seal OA-45X62X12-FPM
Part number : OA-45X62X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-45X62X12-FPM  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.