Rotary shaft seal OA-43X59X5-NBR
Part number : OA-43X59X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-43X59X5-NBR  has an inner diameter of 43 mm, an outer diameter of 59 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.