Rotary shaft seal OA-38X62X7-FPM
Part number : OA-38X62X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-38X62X7-FPM  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.