Rotary shaft seal OA-38X55X7-NBR
Part number : OA-38X55X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-38X55X7-NBR  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.