Rotary shaft seal OA-35X65X9-FPM
Part number : OA-35X65X9-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-35X65X9-FPM  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 9 mm. It is made of FPM.