Rotary shaft seal OA-35X47.60X7-NBR
Part number : OA-35X47.60X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-35X47.60X7-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 47.6 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.