Rotary shaft seal OA-30X48X10-NBR
Part number : OA-30X48X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-30X48X10-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.