Rotary shaft seal OA-30X40X7-FPM
Part number : OA-30X40X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-30X40X7-FPM  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.