Rotary shaft seal OA-28.570X38.100X6.350-FPM
Part number : OA-28.570X38.100X6.350-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-28.570X38.100X6.350-FPM  has an inner diameter of 28.57 mm, an outer diameter of 38.1 mm and a thickness of 6.35 mm. It is made of FPM.