Rotary shaft seal OA-27X41X10-NBR
Part number : OA-27X41X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-27X41X10-NBR  has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 41 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.