Rotary shaft seal OA-25X40X5-NBR
Part number : OA-25X40X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-25X40X5-NBR  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.