Rotary shaft seal OA-25.40X41X5-NBR
Part number : OA-25.40X41X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-25.40X41X5-NBR  has an inner diameter of 25.4 mm, an outer diameter of 41 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.