Rotary shaft seal OA-24X52X10-NBR
Part number : OA-24X52X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-24X52X10-NBR  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.