Rotary shaft seal OA-21X32X5-NBR
Part number : OA-21X32X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-21X32X5-NBR  has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.