Rotary shaft seal OA-21X28X4-NBR
Part number : OA-21X28X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-21X28X4-NBR  has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.