Rotary shaft seal OA-18X35X7-FPM
Part number : OA-18X35X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-18X35X7-FPM  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.