Rotary shaft seal OA-18X28X6-NBR
Part number : OA-18X28X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-18X28X6-NBR  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.