Rotary shaft seal OA-17X28X6-FPM
Part number : OA-17X28X6-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-17X28X6-FPM  has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 6 mm. It is made of FPM.