Rotary shaft seal OA-17X25X4-NBR
Part number : OA-17X25X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-17X25X4-NBR  has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.