Rotary shaft seal OA-17.460X30.160X4.760-NBR
Part number : OA-17.460X30.160X4.760-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-17.460X30.160X4.760-NBR  has an inner diameter of 17.46 mm, an outer diameter of 30.16 mm and a thickness of 4.76 mm. It is made of NBR.