Rotary shaft seal OA-16.80X28X5-NBR
Part number : OA-16.80X28X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-16.80X28X5-NBR  has an inner diameter of 16.8 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.