Rotary shaft seal OA-15X24X4-NBR
Part number : OA-15X24X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-15X24X4-NBR  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.