Rotary shaft seal OA-15X21X4-FPM
Part number : OA-15X21X4-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-15X21X4-FPM  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 21 mm and a thickness of 4 mm. It is made of FPM.