Rotary shaft seal OA-130X160X15-NBR
Part number : OA-130X160X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-130X160X15-NBR  has an inner diameter of 130 mm, an outer diameter of 160 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.