Rotary shaft seal OA-12X22X6-NBR
Part number : OA-12X22X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-12X22X6-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.