Rotary shaft seal OA-12X17X4-FPM
Part number : OA-12X17X4-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-12X17X4-FPM  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 17 mm and a thickness of 4 mm. It is made of FPM.