Rotary shaft seal OA-110X130X12-NBR
Part number : OA-110X130X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-110X130X12-NBR  has an inner diameter of 110 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.