Rotary shaft seal OA-100X135X12-NBR
Part number : OA-100X135X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-100X135X12-NBR  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.