Rotary shaft seal KC-9.50X16X4-NBR
Part number : KC-9.50X16X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference KC-9.50X16X4-NBR  has an inner diameter of 9.5 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.