Rotary shaft seal DB-40X72X12-NBR
Part number : DB-40X72X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference DB-40X72X12-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.