Rotary shaft seal CK-70X90X10-FPM
Part number : CK-70X90X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CK-70X90X10-FPM  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.