Rotary shaft seal CK-35X48X11-NBR
Part number : CK-35X48X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CK-35X48X11-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.