Rotary shaft seal CK-25X40X8-NBR
Part number : CK-25X40X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CK-25X40X8-NBR  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.