Rotary shaft seal CK-16X35X6-NBR
Part number : CK-16X35X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CK-16X35X6-NBR  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.