Rotary shaft seal CD-6X12X3-NBR
Part number : CD-6X12X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-6X12X3-NBR  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 12 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.