Rotary shaft seal CD-40X54X5-NBR-NAK
Part number : CD-40X54X5-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-40X54X5-NBR-NAK  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 54 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    54  MM
  • THICKNESS
    5  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description