Rotary shaft seal CD-35X42X4-NBR
Part number : CD-35X42X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-35X42X4-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.