Rotary shaft seal CD-33X40X3-NBR
Part number : CD-33X40X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-33X40X3-NBR  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.