Rotary shaft seal CD-32X40X5-NBR
Part number : CD-32X40X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-32X40X5-NBR  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.