Rotary shaft seal CD-26X34X4-NBR
Part number : CD-26X34X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-26X34X4-NBR  has an inner diameter of 26 mm, an outer diameter of 34 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.