Rotary shaft seal CD-25X35X4-NBR-NAK
Part number : CD-25X35X4-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-25X35X4-NBR-NAK  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.
  9 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • WEIGHT
    14  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description