Rotary shaft seal CD-20X32X4-NBR-NAK
Part number : CD-20X32X4-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-20X32X4-NBR-NAK  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.