Rotary shaft seal CD-18X25X3-NBR
Part number : CD-18X25X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-18X25X3-NBR  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.