Rotary shaft seal CD-17X25X3-NBR-NAK
Part number : CD-17X25X3-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-17X25X3-NBR-NAK  has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.
  9 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OA-30X40X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OA-30X40X7-NBR
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
Description